Hakkımızda

Kuruluş ilkelerimiz gereği olarak her zaman çok daha üst düzeyde bir hizmeti müşterimizle buluşturmak amacında olan bir firmayız. Şanlıurfa Mavi Halı Yıkama Fabrikası olarak sizlere profesyonel bir düzeyde hizmeti uygun fiyat aralığında sunuyor olmak, en temel çalışma prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Elbette ki firma olarak çağın gereklerine uygun bir şekilde hizmet sunmak konusunda titiz bir çalışmanın içerisinde yer alıyoruz. Böylece tam da aradığınız bir hizmeti sizlerle buluşturmak konusunda titiz bir çalışmaya imzamızı atıyoruz.

Firmamız alanında uzman olan personel yapısına sahip olan ve her zaman gelişime açık bir firmadır.  Bundan dolayıdır ki modern çağın gereklerine uygun bir şekilde hizmet sunmak konusunda titiz bir çalışmanın içerisinde yer almaktadır. Tam da bu kapsamda firmamız günümüz koşullarında yeni nesil teknolojileri başarılı bir şekilde uygulamaktadır. Böylece nitelikli bir temizlik hizmetini sizlerle buluşturmak konusunda titiz bir çalışmanın da içerisinde yer almaktadır. Özellikle nitelikli bir temizlik hizmetini uygun fiyatlı bir hizmet anlayışıyla sunmak konusunda firmamız ayrıcalıklı bir hizmete imzasını atmaktadır.

Vizyonumuz

Şanlıurfa Mavi Halı Yıkama Fabrikası her zaman %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen bir vizyonu yansıtmaktadır. Böylece hizmet kalite standartlarını uluslararası kalite standartlarına çıkarmak konusunda titiz bir çalışmaya imzasını atmaktadır.

Misyonumuz

Hijyen şartlarının oluşması konusunda kapsamlı bir çalışmayı sizlerle buluşturma kabiliyetine sahip olan Şanlıurfa Mavi Halı Yıkama Fabrikası, yaşam alanlarına pozitif bir katkı sunmayı kendisine misyon edinmiştir. Bundan dolayı yaşam alanlarının hijyen şartlarını karşılaması konusunda etkili bir çalışmayı sizlerle buluşturmaktadır.